↑ Terug naar Aloha Gebouwenloop

Startlijst

Zie hieronder voor de voorlopige starttijden. Let er op dat de tijden mogelijk veranderen dus kijk op de dag van de wedstrijd nog even goed wanneer je moet starten.

Zorg ervoor dat je jouw startnummer minimaal 15 minuten voor jouw start ophaalt.

Mochten jouw gegevens niet kloppen, laat het dan weten aan: alohagebouwenloop@gmail.com

 

Starting number First name Last name Gebouwenbeest? Team? Start time Gender
276 Lars Bossink Alo 19:30:00 Male
277 Ron Koomen 19:30:10 Male
278 Pieter Wagenaar 19:30:20 Male
279 Natasha Birari 19:30:30 Female
280 Coen vd Zijden 19:30:40 Male
281 Annette van den Engel 19:30:50 Female
282 Jeroen Goudswaard 19:31:00 Male
283 Vincent Bosboom Kronos Fristi Team 19:31:10 Male
284 Abel Hanse 19:31:20 Male
285 John Boon 19:31:30 Male
286 Kevin Overmars 19:31:40 Male
287 Leonardo Nathanael Brian Mamangkey 19:31:50 Male
288 Sven Konings 19:32:00 Male
289 Rens Koning 19:32:10 Male
290 Lucas Vermeer 19:32:20 Male
291 Jasper Tas 19:32:30 Male
292 Sarah Schöttler 19:32:40 Female
293 Arnoud Mulder 19:32:50 Male
294 Jari van Ravenstein 19:33:00 Male
295 Nick Eleveld 19:33:10 Male
296 Stefan Klootwijk 19:33:20 Male
297 Gertjan Eenink 19:33:30 Male
298 Maike de Jongh 19:33:40 Female
299 Jelmer Bakering 19:33:50 Male
300 Kay Hoogsteder 19:34:00 Male
401 Maarten Assendorp Yes A-team 19:34:10 Male
402 Bram de Jong A-team 19:34:20 Male
403 Thomas Derks A-Team 19:34:30 Male
404 Jeroen Schlief A-team 19:34:40 Male
405 Dennis De Weerdt RoboTeam Twente 19:34:50 Male
406 Ewoud Croll RoboTeam Twente 19:35:00 Male
407 Wybe Westra RoboTeam Twente 19:35:10 Male
408 Jim Hoekstra RoboTeam Twente 19:35:20 Male
409 Maarten Jager Roodrunnerz 19:35:30 Male
410 Jonathan Bos Roodrunnerz 19:35:40 Male
411 Tiemen English Roodrunnerz 19:35:50 Male
412 Remko van Gestel Yes Roodrunnerz 19:36:00 Male
413 Martin van den Broek Expeditie Horst 19:36:10 Male
414 Kim Bruil Expeditie Horst 19:36:20 Male
415 Jochem Brouwer Expeditie Horst 19:36:30 Male
416 Gijs Katgert Expeditie Horst 19:36:40 Male
417 Emiel Haven Chateau Bassie 19:36:50 Male
418 Eline van Hengel Chateau Bassie 19:37:00 Female
419 Simen Bootsma Chateau Bassie 19:37:10 Male
420 Lisanne Morshuis Chateau Bassie 19:37:20 Female
421 Kibet Kipkemoi Cunning Stunts 19:37:30 Male
422 Bas van der Pol Cunning Stunts 19:37:40 Male
423 Mark Bruijn Cunning Stunts 19:37:50 Male
424 Bas Coenen Cunning Stunts 19:38:00 Male
425 Floor Kerkhof Hyggelig Hjemme 19:38:10 Female
426 Esther Smits Hyggelig Hjemme 19:38:20 Female
427 Michelle van Mierlo Hyggelig Hjemme 19:38:30 Female
428 Paul van Assema Hyggelig Hjemme 19:38:40 Male
429 Fabian Pelgröm Kronos bestuur 19:38:50 Male
430 Jonas Amtsfeld Kronos bestuur 19:39:00 Male
431 Annabel Boonman Kronos bestuur 19:39:10 Female
432 Daniël van den Beukel Kronos bestuur 19:39:20 Male
433 Rient Heerink D.S.V. de Skeuvel 19:39:30 Male
434 Bouke Gerritsma D.S.V. de Skeuvel 19:39:40 Male
435 Vincent Oudshoorn D.S.V. de Skeuvel 19:39:50 Male
436 Hille Drenth D.S.V. de Skeuvel 19:40:00 Male
437 Anne Siersema Ali Aloha bestuur 19:40:10 Female
438 Marijke Abma Aloha bestuur 19:40:20 Female
439 Eva Juffermans Aloha bestuur 19:40:30 Female
440 Pim Venderbosch Aloha bestuur 19:40:40 Male
441 Sjoerd Brüggenwirth Adtjeletico Madrid 19:40:50 Male
442 Daan Bossink Adtjeletico Madrid 19:41:00 Male
443 Aron van den Bogaard Adtjeletico Madrid 19:41:10 Male
444 Laurens van Wijngaarden Adtjeletico Madrid 19:41:20 Male
445 Roy van Zijl Roy’s Egels 19:41:30 Male
446 Fenna van der Grient Yes Roy’s Egels 19:41:40 Female
447 Vincent Witmond Roy’s Egels 19:41:50 Male
448 Ruud van Laar Roy’s Egels 19:42:00 Male
449 Ype Willemsen ρΔ’ 19:42:10 Male
450 Marre Groeneboer ρΔ’ 19:42:20 Female
451 Sander Veger ρΔ’ 19:42:30 Male
452 Rhodé Rijneveld ρΔ’ 19:42:40 Female
453 Danielle Kruiver T.C. Ludica 19:42:50 Female
454 Tom Heelhorst T.C. Ludica 19:43:00 Male
455 Fleur Seuren T.C. Ludica 19:43:10 Female
456 Koen Busink T.C. Ludica 19:43:20 Male
457 Kevin Reijnen sneakers 19:43:30 Male
458 Jesper Molenkamp sneakers 19:43:40 Male
459 Joep van de Rijt sneakers 19:43:50 Male
460 Rita ?? sneakers 19:44:00 Female
461 Stefan Vries NGTV 19:44:10 Male
462 Folkert Prins NGTV 19:44:20 Male
463 Bram ter Huurne NGTV 19:44:30 Male
464 Steven Houtzager NGTV 19:44:40 Male
465 Kilian Buitenhuis Kronos Fristi Team 19:44:50 Male
466 Joep van de Zandt Kronos Fristi Team 19:45:00 Male
467 Casper Kroon Kronos Fristi Team 19:45:10 Male
468 Matthijs Meihuizen MOMP (incomplete) 19:45:20 Male
469 Reinier Overmaat MOMP (incomplete) 19:45:30 Male
470 19:45:40
471 19:45:50
472 19:46:00
473 Sietse van Mossel 19:46:10 Male
474 Marc hofstede 19:46:20 Male
475 Fausto Visser 19:46:30 Male
476 Richard Kok 19:46:40 Male
477 Martijn Meefout 19:46:50 Male
478 Jasper de Jong Yes 19:47:00 Male
479 Jasmijn van Slingerland 19:47:10 Female
480 Martijn Bergsma 19:47:20 Male
481 Leon Bremer 19:47:30 Male
482 Harmen Hoek 19:47:40 Male
483 Wout Aleven 19:47:50 Male
484 Jolien Maathuis 19:48:00 Female
485 Julia Nauta 19:48:10 Female
486 Elise de Groote 19:48:20 Female
487 Tom Onderwater 19:48:30 Male
488 Vera Korblet 19:48:40 Female
489 Maud Vleeming 19:48:50 Female
490 Denise ?? 19:49:00 Female
491 Romaine Kunst 19:49:10 Female
492 19:49:20
493 19:49:30
494 19:49:40
495 19:49:50
496 19:50:00
497 19:50:10
498 19:50:20
499 19:50:30
500 19:50:40