↑ Terug naar Aloha Gebouwenloop

Uitslagen

Uitslagen 2016

 

Mannen:

Stnr Naam Team Voor trappen Positie voor trappen Trappen Positie trappen Finish Positie
482 Harmen Hoek MOMP 0:02:20 1 00:01:19 1 00:03:39 1
440 Pim Venderbosch Aloha bestuur 0:02:29 2 00:01:27 3 00:03:56 2
418 Martijn Oonk MOMP 0:02:33 4 00:01:33 12 00:04:06 3
435 Vincent Oudshoorn D.S.V. de Skeuvel 0:02:32 3 00:01:35 19 00:04:07 4
430 Jonas Amtsfeld Kronos bestuur 0:02:41 7 00:01:27 3 00:04:08 5
436 Hille Drenth D.S.V. de Skeuvel 0:02:42 8 00:01:29 7 00:04:11 6
295 Nick Eleveld 0:02:40 6 00:01:33 12 00:04:13 7
461 Stefan Vries NGTV 0:02:49 13 00:01:26 2 00:04:15 8
408 Jim Hoekstra RoboTeam Twente 0:02:36 5 00:01:41 34 00:04:17 9
433 Rient Heerink D.S.V. de Skeuvel 0:02:44 10 00:01:34 16 00:04:18 10
417 Emiel Haven Chateau Bassie 0:02:46 11 00:01:33 12 00:04:19 11
289 Rens Koning 0:02:53 20 00:01:27 3 00:04:20 12
296 Stefan Klootwijk 0:02:46 11 00:01:34 16 00:04:20 12
283 Vincent Bosboom Kronos Fristi Team 0:02:53 20 00:01:28 6 00:04:21 14
448 Ruud van Laar Roy’s Egels 0:02:50 15 00:01:35 19 00:04:25 15
480 Martijn Bergsma 0:02:52 19 00:01:35 19 00:04:27 16
432 Daniël van den Beukel Kronos bestuur 0:02:50 15 00:01:37 25 00:04:27 16
462 Folkert Prins NGTV 0:02:49 13 00:01:38 28 00:04:27 16
284 Abel Hanse 0:02:53 20 00:01:35 19 00:04:28 19
481 Leon Bremer 0:02:56 25 00:01:33 12 00:04:29 20
456 Koen Busink T.C. Ludica 0:02:57 30 00:01:35 19 00:04:32 21
429 Fabian Pelgröm Kronos bestuur 0:02:53 20 00:01:39 29 00:04:32 21
465 Kilian Buitenhuis Kronos Fristi Team 0:02:43 9 00:01:50 48 00:04:33 23
467 Casper Kroon Kronos Fristi Team 0:03:02 45 00:01:32 8 00:04:34 24
277 Ron Koomen 0:02:57 30 00:01:37 25 00:04:34 24
483 Wout Aleven 0:02:51 17 00:01:43 39 00:04:34 24
469 Reinier Overmaat MOMP 0:03:04 50 00:01:32 8 00:04:36 27
451 Sander Veger ρΔ’ 0:03:03 49 00:01:34 16 00:04:37 28
285 John Boon 0:03:01 41 00:01:36 24 00:04:37 28
423 Mark Bruijn Cunning Stunts 0:02:57 30 00:01:40 32 00:04:37 28
487 Tom Onderwater 0:02:51 17 00:01:47 43 00:04:38 31
468 Matthijs Meihuizen MOMP 0:03:07 56 00:01:32 8 00:04:39 32
282 Jeroen Goudswaard 0:03:02 45 00:01:39 29 00:04:41 33
434 Bouke Gerritsma D.S.V. de Skeuvel 0:02:59 37 00:01:43 39 00:04:42 34
466 Joep van de Zandt Kronos Fristi Team 0:03:11 61 00:01:32 8 00:04:43 35
401 Maarten Assendorp A-team 0:03:01 41 00:01:42 35 00:04:43 35
286 Kevin Overmars 0:03:05 51 00:01:39 29 00:04:44 37
294 Jari van Ravenstein 0:02:57 30 00:01:48 45 00:04:45 38
449 Ype Willemsen ρΔ’ 0:02:56 25 00:01:49 46 00:04:45 38
291 Jasper Tas 0:03:10 59 00:01:37 25 00:04:47 40
300 Kay Hoogsteder 0:03:06 52 00:01:42 35 00:04:48 41
416 Gijs Katgert Expeditie Horst 0:03:06 52 00:01:42 35 00:04:48 41
447 Vincent Witmond Roy’s Egels 0:02:57 30 00:01:51 51 00:04:48 41
441 Sjoerd Brüggenwirth Adtjeletico Madrid 0:02:57 30 00:01:52 52 00:04:49 44
404 Jeroen Schlief A-team 0:03:01 41 00:01:49 46 00:04:50 45
402 Bram de Jong A-team 0:03:11 61 00:01:40 32 00:04:51 46
276 Lars Bossink 0:02:58 36 00:01:53 54 00:04:51 46
445 Roy van Zijl Roy’s Egels 0:03:02 45 00:01:50 48 00:04:52 48
278 Pieter Wagenaar 0:03:00 39 00:01:53 54 00:04:53 49
421 Kibet Kipkemoi Cunning Stunts 0:03:02 45 00:01:52 52 00:04:54 50
443 Aron van den Bogaard Adtjeletico Madrid 0:03:01 41 00:01:53 54 00:04:54 50
478 Jasper de Jong 0:02:56 25 00:01:58 63 00:04:54 50
299 Jelmer Bakering 0:02:56 25 00:02:00 65 00:04:56 53
442 Daan Bossink Adtjeletico Madrid 0:02:59 37 00:01:58 63 00:04:57 54
471 Guus van Ooien 0:02:54 24 00:02:06 70 00:05:00 55
297 Gertjan Eenink 0:03:14 64 00:01:47 43 00:05:01 56
422 Bas van der Pol Cunning Stunts 0:02:56 25 00:02:05 69 00:05:01 56
413 Martin van den Broek Expeditie Horst 0:03:20 73 00:01:42 35 00:05:02 58
464 Steven Houtzager NGTV 0:03:19 70 00:01:43 39 00:05:02 58
459 Joep van de Rijt Sneakers 0:03:16 66 00:01:46 42 00:05:02 58
474 Marc hofstede 0:03:07 56 00:01:55 59 00:05:02 58
424 Bas Coenen Cunning Stunts 0:03:06 52 00:01:56 61 00:05:02 58
428 Paul van Assema Hyggelig Hjemme 0:03:00 39 00:02:04 66 00:05:04 63
475 Fausto Visser 0:03:18 69 00:01:50 48 00:05:08 64
419 Simen Bootsma Chateau Bassie 0:03:15 65 00:01:55 59 00:05:10 65
463 Bram ter Huurne NGTV 0:03:06 52 00:02:04 66 00:05:10 65
415 Jochem Brouwer Expeditie Horst 0:03:20 73 00:01:54 58 00:05:14 67
476 Richard Kok 0:03:12 63 00:02:04 66 00:05:16 68
288 Sven Konings 0:03:27 80 00:01:53 54 00:05:20 69
403 Thomas Derks A-Team 0:03:24 79 00:01:56 61 00:05:20 69
293 Arnoud Mulder 0:03:10 59 00:02:11 73 00:05:21 71
280 Coen vd Zijden 0:03:19 70 00:02:07 71 00:05:26 72
454 Tom Heelhorst T.C. Ludica 0:03:20 73 00:02:09 72 00:05:29 73
406 Ewoud Croll RoboTeam Twente 0:03:17 68 00:02:15 74 00:05:32 74
411 Tiemen English Roodrunnerz 0:03:19 70 00:02:16 75 00:05:35 75
458 Jesper Molenkamp Sneakers 0:03:07 56 00:02:30 83 00:05:37 76
290 Lucas Vermeer 0:03:16 66 00:02:22 79 00:05:38 77
410 Jonathan Bos Roodrunnerz 0:03:28 81 00:02:16 75 00:05:44 78
407 Wybe Westra RoboTeam Twente 0:03:23 77 00:02:21 78 00:05:44 78
444 Laurens van Wijngaarden Adtjeletico Madrid 0:03:23 77 00:02:23 80 00:05:46 80
457 Kevin Reijnen Sneakers 0:03:22 76 00:02:27 82 00:05:49 81
409 Maarten Jager Roodrunnerz 0:03:36 83 00:02:17 77 00:05:53 82
405 Dennis De Weerdt RoboTeam Twente 0:03:38 84 00:02:24 81 00:06:02 83
414 Kim Bruil Expeditie Horst 0:03:35 82 00:02:31 84 00:06:06 84
477 Martijn Meefout Chateau Bassie 0:03:38 84 00:02:31 84 00:06:09 85
287 Leonardo Nathanael Brian Mamangkey 0:03:38 84 00:02:37 86 00:06:15 86
412 Remko van Gestel Roodrunnerz 0:04:10 87 00:02:55 87 00:07:05 87

 

Vrouwen:

Stnr Naam Team Voor trappen Positie voor trappen Trappen Positie trappen Finish Positie
446 Fenna van der Grient Roy’s Egels 0:02:57 1 00:02:00 2 00:04:57 1
427 Michelle van Mierlo Hyggelig Hjemme 0:03:17 3 00:02:06 5 00:05:23 2
420 Lisanne Morshuis Chateau Bassie 0:03:29 8 00:02:01 3 00:05:30 3
460 Rita ?? Sneakers 0:03:39 16 00:01:52 1 00:05:31 4
450 Marre Groeneboer ρΔ’ 0:03:27 7 00:02:04 4 00:05:31 4
470 Chantal Lokhorst 0:03:21 4 00:02:16 12 00:05:37 6
437 Anne Siersema Aloha bestuur 0:03:33 12 00:02:07 6 00:05:40 7
453 Danielle Kruiver T.C. Ludica 0:03:22 5 00:02:18 13 00:05:40 7
438 Marijke Abma Aloha bestuur 0:03:31 9 00:02:11 7 00:05:42 9
431 Annabel Boonman Kronos bestuur 0:03:15 2 00:02:27 16 00:05:42 9
298 Maike de Jongh 0:03:33 12 00:02:12 10 00:05:45 11
479 Jasmijn van Slingerland 0:03:32 10 00:02:14 11 00:05:46 12
426 Esther Smits Hyggelig Hjemme 0:03:26 6 00:02:21 14 00:05:47 13
489 Maud Vleeming 0:03:45 18 00:02:11 7 00:05:56 14
439 Eva Juffermans Aloha bestuur 0:03:32 10 00:02:33 17 00:06:05 15
292 Sarah Schöttler 0:03:41 17 00:02:38 19 00:06:19 16
485 Julia Nauta 0:04:18 22 00:02:11 7 00:06:29 17
455 Fleur Seuren T.C. Ludica 0:03:35 14 00:02:54 21 00:06:29 17
425 Floor Kerkhof Hyggelig Hjemme 0:03:57 19 00:02:38 19 00:06:35 19
452 Rhodé Rijneveld ρΔ’ 0:03:35 14 00:03:00 22 00:06:35 19
486 Elise de Groote 0:04:19 23 00:02:21 14 00:06:40 21
484 Jolien Maathuis 0:04:27 25 00:02:36 18 00:07:03 22
281 Annette van den Engel 0:04:09 20 00:03:01 23 00:07:10 23
491 Romaine Kunst 0:04:21 24 00:03:01 23 00:07:22 24
488 Vera Korblet 0:04:12 21 00:03:11 26 00:07:23 25
490 Denise ?? 0:04:50 26 00:03:08 25 00:07:58 26

 

Teams*:

Teamnaam Mannenpunten Vrouwenpunten Totaalpunten Teamrank
D.S.V. de Skeuvel 0.6206896552 0 0.6206896552 1
MOMP 0.724137931 0 0.724137931 2
Kronos bestuur 0.4827586207 0.3461538462 0.8289124668 3
Kronos Fristi Team 1.103448276 0 1.103448276 4
Aloha bestuur 0.0229885057 1.192307692 1.215296198 5
Roy’s Egels 1.195402299 0.0384615385 1.233863837 6
ρΔ’ 0.7586206897 0.8846153846 1.643236074 7
NGTV 1.689655172 0 1.689655172 8
Chateau Bassie 1.850574713 0.1153846154 1.965959328 9
T.C. Ludica 1.08045977 0.9230769231 2.003536693 10
Hyggelig Hjemme 0.724137931 1.307692308 2.031830239 11
Cunning Stunts 2.206896552 0 2.206896552 12
A-team 2.24137931 0 2.24137931 13
Adtjeletico Madrid 2.620689655 0 2.620689655 14
Sneakers 2.471264368 0.1538461538 2.625110522 15
RoboTeam Twente 2.804597701 0 2.804597701 16
Expeditie Horst 2.873563218 0 2.873563218 17
Roodrunnerz 3.701149425 0 3.701149425 18

*De team scores zijn berekend door de relatieve posities van de categorie, per deelnemer, bij elkaar op te tellen. Voorbeeld: Pim Venderbosch is 2e geworden bij de mannen, dus heeft hij voor 2/87 punten gezorgd in het team.

Uitslagen 2015

Stnr Naam Voor trappen Positie voor trappen Trappen Positie trappen Finish Positie  
922 Jordy Dikkers 00:02:26 1 00:01:28 1 00:03:54 1
925 Arne te Nijenhuis 00:02:34 2 00:01:29 2 00:04:03 2
989 Pim Venderbosch 00:02:34 2 00:01:34 5 00:04:08 3
924 Julian Kumle 00:02:42 7 00:01:33 4 00:04:15 4
988 Radek O’ borny 00:02:42 7 00:01:36 8 00:04:18 5
966 Stefan Klootwijk 00:02:42 7 00:01:39 11 00:04:21 6
923 Anders van Riesen 00:02:37 4 00:01:44 19 00:04:21 6
960 Emiel Haven 00:02:45 12 00:01:38 10 00:04:23 8
963 Vincent Oudshoorn 00:02:43 11 00:01:42 13 00:04:25 9
944 Han Disveld 00:02:46 13 00:01:42 13 00:04:28 10
969 Lex Favrin 00:02:40 5 00:01:48 25 00:04:28 10
939 Roel Hollander 00:02:54 24 00:01:36 8 00:04:30 12
975 Remon van der Aa 00:02:42 7 00:01:48 25 00:04:30 12
953 Ben Pollmann 00:02:50 16 00:01:41 12 00:04:31 14
949 Mart Rozema 00:02:48 15 00:01:43 16 00:04:31 14
926 Vincent Bosboom 00:02:57 27 00:01:35 6 00:04:32 16
943 Stijn Jorissen 00:02:40 5 00:01:52 31 00:04:32 16
921 Wim Van der Kruk 00:02:51 17 00:01:42 13 00:04:33 18
976 Hans Everts 00:02:52 19 00:01:43 16 00:04:35 19
956 Marcel Hoeve 00:02:53 22 00:01:45 23 00:04:38 20
931 Bas Janssen 00:02:52 19 00:01:46 24 00:04:38 20
936 Wouter Dobbenberg 00:02:47 14 00:01:51 30 00:04:38 20
961 Matthijs Meihuizen 00:02:55 25 00:01:44 19 00:04:39 23
938 Paul G. Kemke 00:02:59 29 00:01:44 19 00:04:43 24
930 Jeroen Goudswaard 00:02:57 27 00:01:49 29 00:04:46 25
942 Emil Bode 00:03:04 35 00:01:43 16 00:04:47 26
970 Yorick Moleman 00:02:59 29 00:01:48 25 00:04:47 26
965 Yannick Buser 00:02:53 22 00:01:54 37 00:04:47 26
929 Roy van Zijl 00:02:52 19 00:01:57 38 00:04:49 29
981 Stijn Dijkstra 00:03:25 56 00:01:30 3 00:04:55 30 Gebouwenbeest
984 Vincent Witmond 00:03:02 33 00:01:53 33 00:04:55 30 Gebouwenbeest
967 Lars Bossink 00:02:51 17 00:02:04 44 00:04:55 30
947 Bram Kamerman 00:03:04 35 00:01:53 33 00:04:57 33
945 Jacco Wielaard 00:03:23 53 00:01:35 6 00:04:58 34
948 Ron Koomen 00:03:15 47 00:01:44 19 00:04:59 35
941 Jan Lenssen 00:03:11 43 00:01:48 25 00:04:59 35
940 Remco Smits 00:03:07 41 00:01:52 31 00:04:59 35
928 Pim Steemers 00:02:55 25 00:02:05 46 00:05:00 38
991 Stef Koenis 00:03:04 35 00:02:00 39 00:05:04 39
937 Jasper ten Dam 00:03:14 45 00:01:53 33 00:05:07 40
990 Jefry Heddema 00:03:06 39 00:02:02 41 00:05:08 41
959 Bas Brilman 00:03:02 33 00:02:06 47 00:05:08 41
935 David Ramadhin 00:03:07 41 00:02:03 43 00:05:10 43
983 Bouke Gerritsma 00:03:19 48 00:01:53 33 00:05:12 44 Gebouwenbeest
964 Arthur Nazarian 00:03:06 39 00:02:06 47 00:05:12 44
957 Joost Snellink 00:03:13 44 00:02:01 40 00:05:14 46
985 Erwin van Renselaar 00:03:14 45 00:02:04 44 00:05:18 47 Gebouwenbeest
992 Edwin Dollekamp 00:03:00 32 00:02:23 55 00:05:23 48
968 Julian Steinke 00:02:59 29 00:02:27 57 00:05:26 49
952 Sander Grimm 00:03:04 35 00:02:23 55 00:05:27 50
946 Thore Schröder 00:03:19 48 00:02:12 49 00:05:31 51
972 Jos Kosters 00:03:20 50 00:02:12 49 00:05:32 52
973 Ton Spill 00:03:21 52 00:02:15 52 00:05:36 53
932 Ruben ter Harmsel 00:03:20 50 00:02:16 53 00:05:36 53
958 Sven Konings 00:03:36 60 00:02:02 41 00:05:38 55
974 Aart Stuurman 00:03:35 59 00:02:13 51 00:05:48 56 Gebouwenbeest
962 Martijn Atema 00:03:24 55 00:02:31 59 00:05:55 57
954 Matthijs van Veen 00:03:42 62 00:02:18 54 00:06:00 58
933 David de Haan 00:03:23 53 00:02:45 60 00:06:08 59
950 Pim van Leeuwen 00:03:25 56 00:03:06 62 00:06:31 60
986 Jasper Versteegh 00:04:09 63 00:02:29 58 00:06:38 61 Gebouwenbeest
982 Hans van der Laan 00:03:39 61 00:03:02 61 00:06:41 62 Gebouwenbeest
977 Tim Evci 00:03:27 58 00:03:27 64 00:06:54 63
971 Ben Kassenberg 00:04:19 64 00:03:18 63 00:07:37 64

 

Stnr Naam Voor trappen Positie voor trappen Trappen Positie trappen Finish Positie  
993 Sophie Lingelbach 00:02:58 2 00:01:53 1 00:04:51 1
809 Yacintha Aakster 00:02:56 1 00:02:05 5 00:05:01 2
994 Carmen Van den Hoven 00:03:10 3 00:01:55 2 00:05:05 3
999 Karin van Leersum 00:03:20 5 00:01:58 4 00:05:18 4
808 Leonie Bouwmeester 00:03:15 4 00:02:08 6 00:05:23 5
998 Michelle van Mierlo 00:03:27 7 00:01:57 3 00:05:24 6
806 Anne Siersema 00:03:28 8 00:02:09 7 00:05:37 7 Gebouwenbeest
807 Dana Weidemann 00:03:20 5 00:02:31 8 00:05:51 8
800 Esther Smits 00:03:36 9 00:02:39 10 00:06:15 9
1000 Nika Daling 00:03:44 10 00:02:40 12 00:06:24 10
997 Marijke Abma 00:03:51 12 00:02:34 9 00:06:25 11 Gebouwenbeest
805 Lieke ten Hove 00:03:50 11 00:02:41 13 00:06:31 12
815 Marjolein Pistoor 00:03:59 15 00:02:39 10 00:06:38 13
996 Sarah Schötler 00:03:57 14 00:02:43 14 00:06:40 14
810 Kim Schroeder 00:03:54 13 00:02:59 16 00:06:53 15
995 Naomi Rasing 00:04:26 16 00:02:52 15 00:07:18 16

 Uitslagen 2014

Heren:

Naam: Tijd: Positie:
Berend Feldbrugge 00:03:51 1
Harmen Hoek 00:04:02 2
Rens Koning 00:04:03 3
Devi Wolthuizen 00:04:03 4
Stefan Klootwijk 00:04:03 5
Job Oude Vrielink 00:04:05 6
Menno Sytsma 00:04:09 7
Julian van Kumle 00:04:09 8
Michael van Vliet 00:04:11 9
Izak Hanse 00:04:14 10
Anders van Riessen 00:04:14 11
Tom Vokke 00:04:14 12
Pim Venderbosch 00:04:21 13
Kamiel Cornelissen 00:04:26 14
Joep van der Zanden 00:04:29 15
Sybe van Hijum 00:04:29 16
Marvin Straathof 00:04:32 17
Radek Oborny 00:04:33 18
Bas Janssen 00:04:33 19
Theo Miltenbug 00:04:34 20
Marcel Hoeve 00:04:35 21
Vincent Bloemen 00:04:38 22
Ruud van Laar 00:04:38 23
rens willemink 00:04:39 24
Max van IJsselmuiden 00:04:39 25
Roel Hollander 00:04:40 26
Gert-Paul van der Beek 00:04:40 27
Mark Lameris 00:04:43 28
Tim Kemp 00:04:43 29
Gertjan Eenink 00:04:44 30
Michel van Hirtum 00:04:47 31
Jan Lenssen 00:04:47 32
Joost van Tricht 00:04:48 33
Erik Kemp 00:04:53 34
Richard C Kok 00:04:53 35
martijn schouten 00:04:53 36
Thijs Hekman 00:04:55 37
Joep van der Zandt 00:04:57 38
Wim van der Kruk 00:04:58 39
Emil Bode 00:04:58 40
Felix Rensner 00:05:00 41
ton hilhorst 00:05:01 42
Joep Zanen 00:05:01 43
Leon de Vries 00:05:02 44
Jelmer Graat 00:05:03 45
Attilio Bottegal 00:05:03 46
Jop van Roosmalen 00:05:05 47
Casper ten Den 00:05:06 48
Robert Paassen 00:05:07 49
Alo de Haan 00:05:07 50
Berjan Westerdijk 00:05:14 51
Wim Boonstra 00:05:14 52
Wouter Lensing 00:05:16 53
Melle Lorijn 00:05:23 54
Niek Koene 00:05:25 55
Arnout Mulder 00:05:26 56
Michiel Beijen 00:05:35 57
Ger Folkersma 00:05:37 58
Jasper Versteegh 00:05:38 59
Frank Bloo 00:05:41 60
Willem-Jan Rensink 00:05:47 61
Alexander Sibon 00:05:55 62
Lars Heuvelman 00:05:58 63
Tim Gouma 00:06:02 64
Thijs Boin 00:06:07 65
Jefry Heddema 00:06:13 66
Silvo Jeunink 00:06:24 67

Dames:

Naam: Tijd: Positie:
Sophie Lingelbach 00:05:03 1
Carmen van den Hoven 00:05:14 2
Jip Spel 00:05:48 3
Marijke Abma 00:05:52 4
Iris Laven 00:05:52 5
Frederieke van Dixhoorn 00:05:59 6
Kristy Bakhuis 00:06:01 7
Esmée de Boer 00:06:08 8
Soray Dulger 00:06:09 9
Eline van Hengel 00:06:12 10
Daphne Voorwinden 00:06:27 11
Wilma de Groot 00:06:33 12
Anieke Kranenburg 00:06:34 13
Daphne Laméris 00:06:37 14
Dorien Meijer Cluwen 00:06:38 15
Anne Siersema 00:07:03 16
Naomi Rasing 00:07:23 17